english
  • socialIcon

Aktuality

Dne 22. června 2017 od 10 do 12 hodin proběhne v Informačním centru OSN (Železná 24, Praha 1) panelová diskuse s názvem "Stárnutí populace: Zdravý život - zdravé stáří".

Otázkami souvisejícími se stárnutím populace a možnostmi, jak zajistit co nejdelší "zdravé období života", se budou zabývat Jaroslav Kříž, bývalý hlavní hygienik České republiky a ředitel Státního zdravotního ústavu, zakladatel a ředitel občanského sdružení Život 90 Jan Lorman, vedoucí české kanceláře Světové zdravotnické organizace Alena Šteflová a socioložka z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity Lucie Vidovićová. Úvodní slovo bude mít ředitel Informačního centra OSN Michal Broža. Bližší informace zde. Za CELLO se zúčastní Mgr. Kateřina Macháčová.

Centrum

pro studium dlouhověkosti

a dlouhodobé péče

při Fakultě humanitních studií

Mgr. Dana Hradcová, Ph.D.

mobil: +420 603 214 631

Jak k nám